Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

Laboratórne analýzy

Ponúkame akreditované analýzy odpadov kvapalných a tuhých: chlór, vlhkosť, popol, spalné teplo a výhrevnosť, biomasa, síra, celkový uhlík. Neakreditované analýzy: ťažké kovy, obsah vody v oleji, bod vzplanutia olejov. V prípade záujmu prosím kontaktujte valeria.dikejova@ecorec.eu

BOZP

Tu treba rozpisat ze su soferi povinní mat OPP – a presne ake – to ze im poziciame nemusime pisat
Ze nemaju vystupovat z vozidla vtedy kedy nemaju
Ze nemaju klopkat na okienko nakadaca

e-faktuácia a e-vážne lístky

Faktúry sú zasielane iba elektronicky na mailovú adresu, ktorú uvediete v súhlase s elektronickou fakturáciou. Po vystavení faktúry, príde na uvedený mail oznámenie o vystavení faktúry, spolu s faktúrou v pdf formáte v prílohe. Na našom portály po prihlásení nájdete aj vážne lístky a faktúry po dobu 60 dní od vystavenia.

Po zaregistrovaní vašich mailových adries u nás, dostanete mail s výzvou o registráciu do portálu. Na registráciu použijete váš mail a prihlasovacie heslo uvedené v maily. Ak vám zaslané heslo nefunguje, vygenerujte si nové cez “zabudnuté heslo “.

Vážne lístky sa objavia na portály až po vystavení faktúry.

Ak potrebujete mať vážne lístky skôr, nahláste to prosím pani Jureníkovej na  elena.jurenikova@ecorec.eu.  Na vašu mailovú adresu bude automat zasielať vážne lístky vždy nasledujúci deň ráno.

Vodič musí mať 2x dodací list s vyplneným katalógovým číslom. Jeden vždy ostáva na váhe a jeden bude potvrdený. Ďalej musí mať vlastné OOPP.

Dovoz odpadu a nahlasovanie

Vykládka odpadov na spracovanie v Pezinku je možná nonstop v pracovných dňoch, avšak vystavenie vážneho lístka a potvrdenie dodacích listov je možné len od 7:00 do 15:00 hod.

Dodávky po tomto čase budú zaevidované SBS službou a spracované nasledujúci pracovný deň. Dodacie listy alebo CMR je možné potvrdiť pri dovoze po 15tej hodine dátumovou pečiatkou. Všetky ostatné dokumenty musia zostať na váhe.

Pre nacenenie vášho odpadu, prosím vyplňte cenovú kalkuláciu a Obchodný zástupca vám pošle návrh cenovej ponuky.

Aké druhy odpadu spracúvame?

Čo nesmie dovezený odpad obsahovať
Zoznam nevhodných materiálov nájdete na nasledujúcom linku

Čo (ne)vieme spracovať

Spracovávate aj nebezpečné Odpady ? Nie aktuálne zbierame len odpadové oleje. Zber prebieha len u zákazníka pomocou cisterny. Minimálny odber je 3 m3